Reference

=> NA PROJEKT

Mé jméno je Filip a s Verunkou se známe přes 10 let. Za tu dobu si mohu dovolit říct, že jsem dostatečně poznal jaký člověk je. Od chvíle kdy jsme se poznali, jsem věděl, že je to zlatý člověk se srdcem na pravém místě. Nebyl den, kdy bych Verunku viděl bez úsměvu od ucha k uchu, ať už se dělo cokoliv. Už od malička dokázala pomáhat každému, kdo měl problém. Dokázala vyslechnout a poradit. Když Verunka přijela z ciziny s Frankiem, tak na mě působila vyčerpaně a ustaraně, ale i přesto se ten její úsměv nikam nevytratil. Na první pohled by Vám všichni přišli jako spokojená rodinka, což jak se postupem času ukázalo, nebyla pravda. Když se narodila malá Terezka, tak se z Verunky, stal ještě silnější člověk, než jakého jsem znal od svých dětských let. Je zní skvělá a milující maminka. A hlavně je to člověk který si na nic nehraje. Když se pustila do tohoto projektu, tak mne to vůbec nepřekvapilo. Nedokážu si představit někoho jiného, kdo by dokázal tímto způsobem pomoci jiným ženám/mužům. Mohu tedy jen říct, že za mě je tento projekt správnou cestou, jak někomu pomoci k lepšímu životu. A Verunka člověk, který Vám dokáže vše usnadnit a poradit, jak se oprostit od člověka, který Vám jakkoliv ubližuje. Přeji hodně štěstí.

Filip TomanSomeliér/Barista

NA SEMINÁŘE

Verunko,na tomto semináři to bylo naše třetí setkání.Jsem vděčná za to že jsi mi vstoupila do života a i ostatním ukazuješ určitý směr cesty, kde cílem je žit TADY a TED�.Ta cesta je ale ještě před námi i když už na ní stojime. Jsme na začátku, ale už teď se moc těším na naše společně kroky po ní. Děkuji bylo to super�

Ivana NovotnáPodnikatelka v Amway a spoluzakladatelka společnosti : Krásou k sebevědomí

Jsem moc vděčná, že jsem Verunku mohla poznat a že jsem se mohla zúčastnit jejího perfektního semináře! 3 hodiny krásných slov a pravdy, díky kterým jsem si uvědomila spoustu věcí a je čas na nich začít pracovat. Těším se na další setkání. Mockrát děkuji ��

Martina BergrováPodnikatelka a zakladatelka agentury Baby Joy

NA KONZULTACE

Vše začalo mým pocitem jakéhosi vyhoření. Nic mě nebavilo a nenaplňovalo.Měla jsem pocit,že jsem uvízla ve slepé uličce nebo v jakémsi bludném kruhu.Nevěděla jsem jak z této situace ven. Uvnitř jsem se cítila prázdná a emočně vyhaslá. S Verčou jsem se setkala párkrát na kávě a nabídla mi konzultace. Již jsem na pár sezeních s jinými kouči byla dá-li se tomu tak říkat. A tak jsem na schůzku dorazila. Na konzultace k Verče chodím teprve pár měsíců, ale pokroky jsou pro mě samotnou markantní. A co se tedy pro mne změnilo? 1) Konečně vím jakým směrem se chci ubírat a co mě baví. 2) Našla jsem v sobě klid a harmonii 3) Zlepšil se můj partnerský vztah. 4) Objevila jsem důležitost a podstatu sebelásky. Díky Verče jsem si uvědomila, že život není těžký, ale že život je hra. A že lidé nejsou dobří nebo zlý,ale naopak inspirující. A také to, že být vděčný je to nejmenší, co můžeme udělat,ale zároveň to nejdůležitější a nejvíc naplňující. též se mi líbí individuální a osobní přístup jakým Verča vede své hodiny. Podle mě je to nejkomplexnější program, jaký jsem doposud měla možnost navštívit. Takže tímto ti chci Veru poděkovat. Jsem ti opravdu moc vděčná za vše, co pro mě a ostatní lidi děláš. Vážím si Tvé práce A moc se těším na další společné konzultace a díky tvé pomoci teď i na každý nový den.

Anna SteflováPodnikatelka v Amway a spoluzakladatelka společnosti : Krásou k sebevědomí

Verunko,s pokorou a vděčnosti ti chci napsat par řádků.Teď jsem si naprosto jista ze jsi mi do života přišla v ten pravý čas, v ten čas bylo moje Já na dně a ty jsi mi ho malými krůčky učila růst.Stalo to slzy,spoustu emoci, pochopeni, důvěry, viry a v neposlední řade i nalezeni lásky k sobe.jsem vděčná za každý čas co mi věnuješ. Jsem hrda ze patříš mezi mé přátele. Našla jsem v sobe silu změnit to co mě nenaplňuje štěstím a radosti. Změnil se mi pohled na život, na vztahy, na práci. Plním si své sny a život mi posila úžasné příležitosti. Posílám objetí.😘.Mam te rada❤️ Zlatíčko, brečím dojetím! Jsi úžasná a silná osoba...mam tě moooc rada! A vím ze vše zvládneš, vím ze jsi člověk se srdíčkem na právem místě a rada budu u vzrůstu úžasného projektu který mate v planu! Jsem na vás tolik hrda a udělám maximum pro to abyste fungovali a všude budu doporučovat! Děkuji za tvá slova... velice mne to zasáhlo a s radosti a vděčnosti přijímám a děkuji .❤❤❤

Anonym 😉

VERUNKA – KOUČ = V („vyučuje“ aby člověk byl sám sebou a nedal na své okolí, které od něj vyžaduje hraní různých rolí), E („energická i energetická“ taková prostě je, stačí být malou chvíli v její blízkosti a člověk se hned cítí lépe), R („rozum“ nenechá na konzultaci mluvit – vidí co chce Vaše pravé já ), U („unikátní“ v tom co dělá), N („naslouchá“ všemu, co jí řeknete), K („koučuje“ prostě fantasticky), A („ambiciózní“ jde si za svým a tím je pomáhat druhým – kromě toho, že se jí to daří, si myslím, že to je nádherné). K („kreativní“ je, a byť to tady nepatří, nutno zmínit, že každá konzultace je uzpůsobena Vaši aktuální potřebě), O („optimismus“ do Vás vnese), U („universe“ nasměřuje Vás tak, aby vesmír přesně věděl, co si přejete), Č („čirá“ radost z ní číší, když Vám může pomoci ke zlepšení Vašeho života). Jsem nesmírně vděčná, že mi vstoupila do života a po pouhých 3 konzultacích mi neskutečně pomohla. Děkuji.

Veronika PavukováČlověk, který Vás vytáhne z chaosu a naučí odpočívat

Myslel jsem si, že všechno vím, že rozumím lásce, egoizmu a že mé vnitro je absolutně v pohodě. Ale něco v mém vnitru mi říkalo, že potřebuji se sebou ještě víc pracovat. Bylo, nebylo, poznal jsem Veroniku díky jednomu z pražských řečnických klubů. Zaujala mě její práce, a tak jsme se dohodli na konzultaci. Díky Veronice jsem dostal odpovědi na všechny mé otázky ohledně mého vnitra, lásky, sebehodnoty, sebedůvěry. Zjistil jsem, že mám hodně na čem pracovat. Její konzultace mi natolik pomohli, že umím lépe reagovat na různé situace v práci, mezi lidmi v komunikaci.A pojmy jako láska a ego nejsou pro mě nyní cizí. Změnil jsem práci a už vím jak se vším kolem mě pracovat. Touhle cestou bych ti chtěl poděkovat za tvoji práci. Ty víš, proč to děláš, a jak to děláš. Si v tom úžasná a nezastavuj se. Ještě jednou děkuji.

Karol PittnerŘeditel společnosti Europa Events http://www.europaevents.cz/

Verča je prostě úžasný člověk plný porozumění, otevřenosti, lásky a snahy pomoci každému človíčku na Zemi. Její hodiny jsou opravdu užitečné a už po prvním sezení dokáže rozpoznat v čem je kámen úrazu, proč se takto cítíte (Jako když nějaká puzzle chybí do vašeho obrázku života.) Během pár minut Vám ukáže spoustu triků, jak vše vrátit do pořádku tak, aby Vaše hvězda znovu zářila jasným světlem.

Studentka Vysoké školy z Plzně